cert
H-GLOST

H-GLOST

 

Firma H-GLOST, s.r.o. byla založena v roce 2010 s myšlenkou komplexního uspokojení potřeb zákazníků ve spojení s kvalitou nabízených produktů a služeb, pružností dodávek a individuálního lidského přístupu.

Filozofie naší společnosti oslovila předního výrobce křemenných písků společnost Grudzeń Las Sp. z o.o., která nás v zájmu rozšíření svých aktivit na českém trhu učinila výhradním zástupcem.

Náš závazek v neustálý rozvoj se nám podařil posunout o pořádný kus dopředu, kdy jsme od dubna 2019 sjednotili všechny naše aktivity na jedno místo do Kuřimi.

 

Posilujeme jak v oblasti produktů, kde jsme rozšířili naši nabídku o nekřemenné produkty, tryskací prostředky, měřicí přístroje a nově také o anorganická pojiva. Jsme schopni splnit Vaše požadavky i v oblasti služeb, jako je doprava, operativní sklady a měření.

To vše při zachování zásady, že v dané oblasti (písky, pojiva...) spolupracujeme VŽDY jen s jediným výrobcem. Právě tato filozofie oslovila významného výrobce v oblasti anorganických pojiv společnost Zaklady Chemiczne "Rudniki" S.A.  S hrdostí jsme tak přijali návrh na výhradní zástoupení této značky pro Evropu.

 

Náš kolektiv s dlouholetými zkušenostmi v oboru je připraven maximálně vyhovět Vašim požadavkům.