cert
Slévárenství

Slévárenství

Slévárenské písky

Slévárenské písky

Slévárenské křemenné písky Grudzeń Las jsou díky své vysoké čistotě (obsah SiO2 nad 99,2 %) a vysoké teplotní odolnosti předurčeny pro odlévání odlitků z oceli. Jsou velmi vhodné pro zajištění kvalitních povrchů odlitků, jak z šedé, tak i tvárné litiny, včetně neželezných kovů. Oválný tvar zrna bez eroze umožňuje snížení nákladů na drahá organická pojiva (technologie Cold-Box, Rezol CO2, furan, atd.).

pdf
Chromitový písek

Chromitový písek

Jedná se o žáruvzdorný materiál (vyšší než 1800 °C), který je díky své vysoké teplotní odolnosti určen pro tepelně exponovaná místa při výrobě odlitků nejen z oceli. Oproti křemennému písku se odlišuje vyšším ochlazovacím účinkem, odolností proti penetraci a menší tepelnou roztažností. Má však vyšší specifickou hmotnost. Nachází uplatnění i ve sklářství k zabarvování skla, tak i v keramice.

pdf
Ocelový granulát

Ocelový granulát

Jedná se o kulatý tepelně zušlechtěný ocelový granulát, který má jemnou homogenní strukturu temperovaného martenzitu. Produkci pro nás zajišťuje ruský výrobce, u kterého máme garantovány technické parametry, jako tvrdost 450 – 560 HV, porezitu do 10 % a hustota min. 7 200 kg/m3. Kvalita ocelového granulátu včetně balení je na vysoké úrovni a je v souladu s normou SAE J 444. Tento materiál je optimální pro většinu aplikací využívajících tryskání pomocí metacích kol.

pdf
 Laboratorní přístroje

Laboratorní přístroje

Laboratorní přístroje značky MULTISERW-MOREK jsou vyhledávány pro svoji tradici, kvalitu a spolehlivost. Společnost H-GLOST jako významný obchodní zástupce pro Českou a Slovenskou republiku zajišťuje kompletní dodávky celého sortimentu. Nejsme nejlepší na světě a proto Vám, našim zákazníkům, rádi zajistíme všechny záruční i pozáruční opravy přímo u výrobce MULTISERW-MOREK, kde je zaručena originalita všech dílů, ale i aktualizace používaného softwaru.

pdf