cert
Stavebnictví

Stavebnictví

Křemenné moučky

Křemenné moučky

Vznikají po drcení a následném mletí křemenného písku na požadovanou hrubost. Jakost a především objemová jednorodost je zajištěna díky kvalitnímu a modernímu zařízení ve výrobě. Moučky jsou dodávány jako plnivo pro lepidla, tmely, pro výrobu interiérových či fasádních barev. Naše křemenné moučky se objevují v produkci porcelánu, sanitárních výrobků, keramických obkladů a glazur.

pdf
Křemenné štěrky

Křemenné štěrky

Vysoká čistota křemenných štěrků Grudzeń Las předurčuje jejich použití při úpravě vody, jak pitné, průmyslové, tak i k úpravě odpadních vod. Díky vysoké tvrdosti je štěrk používán k tryskání, jak kovových konstrukcí, tak i stavebních prvků. Křemenné štěrky jsou základní surovinou ve stavebnictví při výrobě cihel, betonových tvárnic či ve výrobě maltových, omítkových, nivelačních a také spárovacích směsí.

pdf
Jiné křemenné produkty ...

Jiné křemenné produkty ...

Ve spolupráci s pískovnami Grudzeń Las jsme schopni připravit produkty dle specifických požadavků zákazníků.

Laboratorní přístroje

Laboratorní přístroje

Laboratorní přístroje značky MULTISERW-MOREK jsou vyhledávány pro svoji tradici, kvalitu a spolehlivost. Společnost H-GLOST jako významný obchodní zástupce pro Českou a Slovenskou republiku zajišťuje kompletní dodávky celého sortimentu. Nejsme nejlepší na světě a proto Vám, našim zákazníkům, rádi zajistíme všechny záruční i pozáruční opravy přímo u výrobce MULTISERW-MOREK, kde je zaručena originalita všech dílů, ale i aktualizace používaného softwaru.

pdf