cert
Sporty a jiné

Sporty a jiné

Křemenné štěrky

Křemenné štěrky

Vysoká čistota křemenných štěrků Grudzeń Las předurčuje jejich použití při úpravě vody jak pitné, průmyslové, tak i k úpravě odpadních vod. Díky vysoké tvrdosti je štěrk používán k tryskání kovových konstrukcí i stavebních prvků. Křemenné štěrky jsou základní surovinou ve stavebnictví při výrobě cihel, betonových tvárnic či ve výrobě maltových, omítkových, nivelačních a také spárovacích směsí.

pdf
Sportovní písky

Sportovní písky

Kulatost a hladkost jednotlivých zrn jsou ideální pro výstavbu hřišť pro plážový volejbal, golfová hřiště, sportovní doskočiště, písky pro dětská hřiště, ale také pro pískování sportovních trávníků. Čistotu písků bez jílů charakterizuje jeho bílá barva, která dodává výše uvedenému účelu i estetický a dekorativní prvek.

pdf
Laboratorní přístroje

Laboratorní přístroje

Laboratorní přístroje značky MULTISERW-MOREK jsou vyhledávány pro svoji tradici, kvalitu a spolehlivost. Společnost H-GLOST jako významný obchodní zástupce pro Českou a Slovenskou republiku zajišťuje kompletní dodávky celého sortimentu. Nejsme nejlepší na světě, a proto Vám, našim zákazníkům, rádi zajistíme všechny záruční i pozáruční opravy přímo u výrobce MULTISERW-MOREK, kde je zaručena originalita všech dílů, ale i aktualizace používaného softwaru.

V našich laboratořích v pískovnách Grudzeń Las i v laboratoři H-GLOST máme tyto přístroje sami nainstalovány a používáme je k naší spokojenosti. Proto nabízíme jen takové produkty, o kterých jsme z vlastní zkušenosti přesvědčeni, že mají vysokou kvalitu.

pdf
Prvky pneudopravy

Prvky pneudopravy

Zajišťujeme dodávky ostatních technických pomůcek, jako jsou:

  • gumové hadice pro vykládky sušených písků
  • koncovky a spojky pro kovové potrubí
  • gumové hadice včetně náhradních prvků pro pneudopravu písku.

Jiné křemenné produkty ...

Jiné křemenné produkty ...

Ve spolupráci s pískovnami Grudzeń Las jsme schopni připravit produkty dle specifických požadavků zákazníků.

Palety

Palety

Zajišťujeme pro Vás také dodávky obalových a převozových produktů, jako jsou:

  • Euro palety
  • převozové palety.  

Ostatní pomůcky

Ostatní pomůcky

Zajišťujeme dodávky ostatních laboratorních či měřicích pomůcek, jako jsou:

  • odběrné tyče na sušené písky
  • odběrné tyče na nesušené písky