cert
TRYSKACÍ PROSTŘEDKY

TRYSKACÍPROSTŘEDKY

Ocelový granulát

Ocelový granulát

Jedná se o kulatý tepelně zušlechtěný ocelový granulát, který má jemnou homogenní strukturu temperovaného martenzitu. Produkci pro nás zajišťuje ruský výrobce, u kterého máme garantovány technické parametry, jako tvrdost 450 – 560 HV, porezitu do 10 % a hustota min. 7 200 kg/m3. Kvalita ocelového granulátu včetně balení je na vysoké úrovni a je v souladu s normou SAE J 444. Tento materiál je optimální pro většinu aplikací využívajících tryskání pomocí metacích kol.

pdf
Ocelová drť

Ocelová drť

Ocelová ostrohranná drť se vyrábí u našeho ruského výrobce drcením speciálně tepelně upravených zrn granulátu o větším průměru. Používá se ve čtyřech různých tvrdostech (GS, GP, GL, GH) pro čištění a úpravu povrchů. Pro tryskání se nejčastěji používá typ GH o tvrdosti min. 700 HV. Kvalita ocelové drtě včetně balení je na vysoké úrovni a je v souladu s normou SAE J 444. Hlavní použití drtě je ve vzduchových tryskačích.

pdf
Křemenné štěrky

Křemenné štěrky

Vysoká čistota křemenných štěrků Grudzeń Las a vysoká tvrdost splňuje technické podmínky pro použití k tryskání - pískování, jak kovových konstrukcí, tak i stavebních prvků. Křemenné štěrky jsou 100 % ekologické přírodní materiály.

pdf

 

"Naší snahou je uspokojit každého zákazníka,
a proto se neostýchejte nás oslovit i s velmi specifickými požadavky“